fbpx

Svadobný salón Trenčín

Máte ťažkú hlavu z toho, čo všetko obnáša príprava vašej svadby? Vyberte si náš Salón MISSEN a všetko ostatné pôjde ako po masle! Či ste z Bratislavy alebo zo Žiliny, u nás budete určite spokojní!

S prípravou svadieb máme bohaté skúsenosti a nechýba nám ani tím skvelých spolupracovníkov. Pýšime sa aj výbornou kuchyňou, ktorá vás určite nesklame!

Pomôžeme vám pripraviť krásnu svadbu na úrovni a navyše, za výbornú cenu!

Nájdete nás len 15 km za Trenčínom, v pokojnej dedinke Omšenie v krásnom prírodnom prostredí.

Vzdialenosť nie je problém, dopravu svadobčanov do Salónu MISSEN a nad ránom späť, vám poskytneme GRÁTIS!

Naše priestory


Salón MISSEN sa nachádza priamo na námestí. Máme krásne zrekonštruované priestory vybavené špičkovou technikou pre eventy každého druhu. Vyzdobíme a naaranžujeme svadobnú sálu presne podľa vašich predstáv, či už ide o farebné ladenie alebo kvetinovú výzdobu.

Do hlavnej sály s galériou sa pomestí 150 ľudí a zostane aj miesto na tanečný parket. Kapela, či iný program sa môže odohrávať na vyvýšenom javisku. Počas svadobnej oslavy bude celá budova uzavretá len pre vás! Svadby robíme pre najmenej 50 ľudí.

Súčasťou priestorov sú aj dve vonkajšie terasy – jedna je pred budovou, druhá terasa na poschodí, na streche budovy. Navyše, mladý pár bude mať k dispozícii svadobný apartmán v podkroví budovy GRÁTIS.

Napíšte nám, my sa Vám ozveme

reCAPTCHA