Nezaradené

Svadba na kľúč má samé výhody

Gratulujeme k rozhodnutiu vstúpiť do stavu manželského! Je to veľa radosti, aj veľa zodpovednosti. O to viac si zrejme chcete svoj veľký deň užiť. Ak si objednáte svadbu na kľúč, šance na úspech sa približujú k stovke a navyše ušetríte kopec starostí aj peňazí.

Svadba si vyžaduje veľa plánovania a treba pamätať nie na desiatky, ale podľa našich skúseností na stovky vecí. Známi, rodina, kamaráti, tí všetci sa určite radi podelia o dobré rady a tipy, ako svadbu zorganizovať čo najlepšie. Lebo až reálna skúsenosť budúcich manželov naučí, že to zďaleka nie je len o výbere miesta, šatách, kvetoch a jedle. Alebo môžete všetko nechať na iných a svadbu si iba bez stresu a starostí užiť.

Starosti nechajte na iných

My v Salón Missen máme na konte desiatky svadieb, ktoré sme pre ženícha a nevestu robili na kľúč. Vďaka tomu dokážeme myslieť na všetko a radi to za vás urobíme.

Pri svadbe na kľúč si vyberáte iba tie služby, ktoré potrebujete. V Salóne Missen je v cene luxusnej svadby na kľúč, ktorá sa dá zorganizovať už za 5 tisíc eur, toto:

 • prenájom našich exkluzívnych svadobných priestorov s kapacitou 150 hostí
 • zážitkový catering
 • kompletná ponuka alko a nealko nápojov
 • doprava svadobčanov až k nám do Omšenia, na skok od Trenčianskych Teplíc a nadránom do hotela
 • apartmán pre mladomanželov na dve noci
 • apartmán pre svadobných hostí
 • nastretie stolov
 • zabezpečenie kvetinovej výzdoby
 • zasadací poriadok, tlač svadobných pozvánok a oznámení podľa záujmu
 • video projekcia, špičková audio technika aj osvetlenie, s ktorým sa dá čarovať
 • pekný a bezpečný detský kútik
 • obsluhu v bielych rukavičkách

Stávka na istotu

Okrem toho vám v Salón Missen vieme odporučiť a zarezervovať svadobného koordinátora (starejšieho), živú hudbu, dídžeja, svadobného kameramana aj fotografa, vizážistku aj kaderníčku či folklórny súbor na odčepčenie. Samozrejme, všetko odskúšané a overené. S nami je to stávka na istotu, nie kupovanie mačky vo vreci.

Poskytneme vám odporúčania a zľavy na svadobné šaty, obrúčky, zákusky, svadobnú tortu aj kyticu.

Aby ste vy mali čo najmenej starostí a čo najviac radosti.

Skúsenosti nadovšetko

Luxusná svadba na kľúč pritom nemusí byť prehnane drahá. Kto naše štvorhviezdičkové služby vyskúšal, neoľutoval. Svedčia o tom krásne recenzie, ktoré nás hrejú pri srdci a zároveň zaväzujú.

V Salón Missen robíme svadby profesionálne, s nadšením a s dôrazom na každý detail. Naše plné nasadenie si vyžaduje každá svadba, pretože každá je jedinečná a každá je nesmierne dôležitá. Pre budúcich manželov, ich hostí, ale aj pre náš tím v Salóne Missen.

Tortor mi mus nascetur

Tincidunt ad sit purus orci leo placerat neque laoreet dis curae vulputate conubia sodales lacus habitant pretium sed. Sem elementum curae nibh nisl mi est dapibus cubilia suspendisse elementum suspendisse faucibus vestibulum curabitur suspendisse in dignissim adipiscing a adipiscing. A blandit quisque quisque ut ut viverra Fermentum libero a cum dictumst augue non torquent condimentum eget a consectetur eu est sem suscipit ut primis adipiscing taciti nec.

Massa class fringilla parturient felis quisque adipiscing praesent velit duis odio velit sit dignissim hac adipiscing facilisis id inceptos suspendisse aliquam a quam a mi litora. Condimentum cum semper conubia.

Litora adipiscing aliquet urna parturient a purus velit per ullamcorper dui eu cum litora dignissim natoque porttitor convallis donec dictumst blandit natoque et blandit rhoncus vestibulum nam netus metus. Senectus aenean vestibulum bibendum ac ultrices eu scelerisque praesent egestas maecenas pharetra erat parturient fusce netus nascetur scelerisque in nec molestie malesuada a mi leo a. Purus potenti dignissim maecenas commodo pulvinar justo habitasse risus pharetra a magnis nibh aptent suspendisse.

A mi sagittis a morbi fames ullamcorper nunc parturient congue suspendisse conubia et vestibulum phasellus consectetur risus nibh tincidunt urna nec a dignissim dui. Magna eu consectetur Lectus adipiscing litora eu id cum a elit ipsum ad quisque in vestibulum facilisis feugiat nisl donec a sodales euismod sed convallis adipiscing. Hac sed enim tristique nam tortor ut inceptos a ad nisl magna.