Nezaradené

Perfektná svadba: Hry, ktoré hostí neurazia zabavia

Dôverne poznáme obavy budúcich manželov. Aj keď si v Salón MISSEN vyberú svadbu na kľúč, aby mali čo najmenej starostí, boja sa, či budú hostia spokojní. Záleží im na tom, aby sa na ich svadbe dobre cítili, aby sa dobre bavili a potom v dobrom spomínali. Ale ako prelomiť ľady? Ako urobiť zábavu naprieč generáciami? Ako všetkým vyhovieť a nikoho neuraziť? Máme odpovede!

Na každej svadbe, ktorú organizujeme na kľúč, sa nám potvrdzuje, že dôležité sú trie tri veci: šikovný a vnímaví starejší (svadobný moderátor), naozaj skúsený DJ a hry!

Starejší je človek, ktorý má bohaté skúsenosti s priebehom svadieb. Po dohode si budúci manželia môžu byť istí, že sa počas svadobnej hostiny, večera a noci budú diať veci, na ktorých im záleží. A to bez toho, aby museli svadobčanov sami organizovať. Chcú odčepčenie, rozbaľovanie darov, čítanie telegramov, únos nevesty? Všetko bude v pravý čas.

Vyberajte si overené značky

V Salóne MISSEN máme overených niekoľkých svadobných moderátor, mužov aj žien. Okrem skúseností patrí medzi ich prednosti aj schopnosť vnímať atmosféru, pozorovať viacero vecí naraz a v prípade potreby včas vhodne zakročiť.

Aj svadobný DJ a kapela na svadbu by už s hraním na svadbách mali mať skúsenosti. Vtedy máte istotu, že ich repertoár zahŕňa všetky žánre a na svoje si príde každá generácia.

Šikovní DJ alebo kapelník niekedy zvláda aj úlohu starejšieho. Ak nájdete takúto multifunkčnú osobu, určite vám ju odporúčame, ušetríte niekoľko stoviek.

Nie je nič horšie, ako keď vyberiete dokonalý priestor na svadbu, prvotriedne jedlo, ale napriek tomu sa hostia nebavia. Posedávajú bezradne pri stoloch, zábava viazne.

Hry vždy pomôžu

Starejší, DJ aj svadobná kapela so skúsenosťami budú s nadšením participovať na aktivitách, ktoré uvoľňujú, bavia a zlepšujú náladu – na hrách.

Na roztopenie prvých ľadov, keď už hostia sedia za stolmi, predjedlo sa zjedlo a čaká sa na servírovanie polievky, môžete v spolupráci so starejším odpáliť prvú hru – svadobné puzzle. Samozrejme, všetko bolo pripravené vopred – nie vami, ale človekom, ktorý má organizovanie vašej svadby na kľúč, na starosti.

Potrebovať k tomu bude fotky páru (ideálne toľko, koľko je svadobných stolov). Každú fotku vopred rozstrihal a jednotlivé kúsky schoval pod taniere hostí. Ich úlohou bude poskladať fotku opäť dokopy v čo najkratšom čase. Všetko pozorne sleduje a komentuje svadobný koordinátor.

Stôl, ktorý poskladá puzzle ako prvý, môže vyhrať niečo zaujímavé – bozk od nevesty, horiace drinky, extra fľašu vína…

Let´ s dance

Hra na tanec s hviezdami zaberie vždy, keď sa hostia nemajú veľmi k tomu, aby to na parkete roztočili. Ešte sa hanbia, ostýchajú, ešte je primálo hodín. Vtedy je opäť na ťahu svadobný koordinátor, aby vyhlásil hru na Let´s dance – samozrejme opäť vopred pripravenú.

Ideálne je, ak je v sále k dispozícii premietacie plátno, pretože na ňom sa budú prehrávať krátke, niekoľkosekundové ukážky tancov, napríklad z filmov. Starejší vyberie niekoľko dvojíc (môžu to byť aj dve ženy, dvaja muži, deti), ktoré prídu na parket. Raz, dvakrát sa im pustí video s tancom a keď sa pustí tretíkrát, mali by choreografiu aj zatancovať. Potom prídu na rad ďalšie páry.

Tento tanec je zárukou sálv smiechu a zároveň rozprúdenia ďalšej dobrej zábavy.

Kvíz nielen pre mladomanželov

Jednouchá hra, ktorá pobaví, a veríme, že nerozdúcha zbytočné vášne, je kvíz. Začať sa môže mladomanželmi, ale na stoličky otočené chrbtami k sebe si postupne môžu sadnúť aj svadobní rodičia alebo iné páry.

Svadobný koordinátor im dáva rôzne otázky, ktoré preveria, ako dobre sa navzájom poznajú a na ktoré sa dá odpovedať jedným slovom. Napríklad, kto lepšie varí, kto v noci chrápe, kto je dlhšie v kúpeľni, kto koho zbalil, kto zvyčajne začína hádku a kto vie povedať prepáč.

Pár odpovedá buď zodvihnutím papierov, na ktorých má napísané slová JA/ON, resp. JA/ONA, ale môže odpovedať napríklad aj pomocou topánok. Ženích dá jednu topánku neveste, druhú si nechá. Nevesta dá jednu črievičku ženíchovi a druhú si nechá. Potom s týmito „rekvizitami“ odpovedajú. Keď myslia seba, zodvihnú svoju topánku, keď druhého, zodvihnú partnerovi.

Moderná technika ako pomoc

Starejší bude mať v talóne určite ešte viacero hier. U nás v Salóne MISSEN má svadobný program a hry ešte ďalší rozmer vďaka najmodernejšej audio a video technike. Vieme meniť svetlá, vieme premietať na veľké plátno a vďaka veľkému pohyblivému javisku majú aj ďalšie aktivity pridanú hodnotu. Stačí trocha fantázie a štipka odvahy.

Želáme vám vydarenú svadbu, s ktorou budete mať minimum starostí a na ktorú budete s láskou a nadšením celé roky spomínať nielen vy, ale aj všetci pozvaní hostia.

Tortor mi mus nascetur

Tincidunt ad sit purus orci leo placerat neque laoreet dis curae vulputate conubia sodales lacus habitant pretium sed. Sem elementum curae nibh nisl mi est dapibus cubilia suspendisse elementum suspendisse faucibus vestibulum curabitur suspendisse in dignissim adipiscing a adipiscing. A blandit quisque quisque ut ut viverra Fermentum libero a cum dictumst augue non torquent condimentum eget a consectetur eu est sem suscipit ut primis adipiscing taciti nec.

Massa class fringilla parturient felis quisque adipiscing praesent velit duis odio velit sit dignissim hac adipiscing facilisis id inceptos suspendisse aliquam a quam a mi litora. Condimentum cum semper conubia.

Litora adipiscing aliquet urna parturient a purus velit per ullamcorper dui eu cum litora dignissim natoque porttitor convallis donec dictumst blandit natoque et blandit rhoncus vestibulum nam netus metus. Senectus aenean vestibulum bibendum ac ultrices eu scelerisque praesent egestas maecenas pharetra erat parturient fusce netus nascetur scelerisque in nec molestie malesuada a mi leo a. Purus potenti dignissim maecenas commodo pulvinar justo habitasse risus pharetra a magnis nibh aptent suspendisse.

A venenatis ad fermentum nascetur

Varius a ullamcorper duis elit conubia urna fermentum vel eros venenatis donec scelerisque nam leo sem condimentum eu sociis. Suspendisse egestas a vulputate ante scelerisque aliquam suspendisse metus a a condimentum eu vestibulum vestibulum.

Mattis vestibulum nisl erat pretium morbi

Rhoncus nibh aliquam a netus commodo a venenatis id a ullamcorper odio molestie nunc gravida parturient ac purus id mauris condimentum inceptos nulla scelerisque a suspendisse a integer vestibulum scelerisque.Adipiscing dignissim urna.

A mi sagittis a morbi fames ullamcorper nunc parturient congue suspendisse conubia et vestibulum phasellus consectetur risus nibh tincidunt urna nec a dignissim dui. Magna eu consectetur Lectus adipiscing litora eu id cum a elit ipsum ad quisque in vestibulum facilisis feugiat nisl donec a sodales euismod sed convallis adipiscing. Hac sed enim tristique nam tortor ut inceptos a ad nisl magna.