Nezaradené

Aké sú svadobné trendy 2023?

Rok 2023 sľubuje veľa zmien v osobnom aj pracovnom živote a praje plánom, ktoré ste doteraz odkladali. Podľa numerológov bude „sedmičkový“ rok (2+0+2+3) šťastný, pokojný, ale neminú nás ani namáhavé obdobia. No keď si vyberiete správnych partnerov a svoje starosti zložíte na ich plecia, môžete si užívať viac pokoja a šťastia.

Ak ste teda odkladali napríklad svadbu, vyberte si Salón MISSEN a ste bez starostí.

V Salóne MISSEN sme zvyknutí plniť želania druhých. Aby sme im ušetrili čas, námahu aj starosti. Preto vám na tomto mieste prinášame prehľad najhorúcejších svadobných trendov, ktoré u nás môžete premeniť na skutočnosť. Sú pestré, no majú aj spoločných menovateľov – udržateľnosť, wow efekt a pohodu.

Svadobné šaty

O slovo sa hlásia vrstvené svadobné šaty s korzetom a volánmi. Dlhý závoj a vysoké rukavičky sú rovnako must have ako to, že sa jednotlivé diely šiat dajú postupne odkladať. Nevesta tak počas svadobnej oslavy prechádza rôznymi premenami bez toho, aby sa musela prezliekať.

Šaty po polnoci už nie sú podmienkou. Naopak, in sú také svadobné šaty, z ktorých sa minimálne niektoré časti – korzet, kabátik, sukňa, nohavice – dajú využiť ako súčasť každodenného oblečenia. Je to praktické a ohľaduplné k životnému prostrediu.

S výberom svadobných šiat vám dobre poradia napríklad v svadobnom salóne Eliška. Ak na svadbu využijete krásne priestory Salónu MISSEN, získate na služby svadobného salónu aj 10-percentnú zľavu.

Kvetinová výzdoba

To, čo bolo doteraz trendom najmä v gastronómii – sezónne a lokálne potraviny – sa tento rok prejaví aj v kvetinovej výzdobe. In sú kvety, ktoré neprecestovali kvôli vašej svadbe stovky kilometrov, ale práve kvitnú na lúkach, u susedov v záhrade alebo v skleníku na okraji neďalekého mesta.

Na trendy svadbe by nemali chýbať výrazné závesné inštalácie, pričom svadobná kytica je skôr subtílna a jemné.

V Salóne MISSEN robí kvetinovú výzdobu talentovaná a skúsená floristka. Jej kreácie sú vždy dychberúce a zároveň nežné. Okrem jej práce sa vám môže páčiť aj informácia, že kvetinová výzdoba je u nás v Salóne MISSEN v cene svadby na kľúč.

Zážitková hostina

Jedlo z regiónu ako trend ostáva, pretože je udržateľný a zároveň znamená podporu lokálnych producentov. Svadobná hostina môže byť zameraná na predstavenie konkrétnej ingrediencie, ktorá sa nachádza len v určitom regióne, alebo prezentáciu typu kuchyne ako celku.

Vieme, že svadobná hostina je pre vydarenú svadbu mimoriadne dôležitá, preto spolupracujeme so špičkovými šéfkuchármi, majstrami zážitkovej kuchyne. Ich jedlá vyzerajú na tanieri ako umelecké diela, až je človeku ľúto to zjesť. Čo by bola samozrejme obrovská škoda…

Dokážu pripraviť aj plnohodnotné vegánske a bezlepkové menu. Ich umenie je u nás overené desiatkami spokojných neviest, ženíchov a ich hostí.

V súlade s trendmi servírujeme v Salóne MISSEN aj minizákusky, ktoré dobre vyzerajú a zároveň vyhovujú želaniu svadobčan ochutnať z každého rožka troška.

Bublinky a maľované kvety

Svadobným trendom 2023 je púšťanie bubliniek. Konkrétne bubliniek šampanského, ktoré v kaskádach steká po pyramíde z pohárov. Ušľachtilý mok s bublinkami lejú do pohárov mladomanželia a robia to buď pri vstupe do sály, alebo pred polnocou namiesto krájania svadobnej torty.

Ak si však svadbu bez svadobnej torty predstaviť neviete, možno vás očarí nový trend, ktorým sú maľované kvety. Ozdôbky, figúrky a 3D aplikácie sú out, in sú svadobné torty s farebnými kvetinami maľovanými maslom. Tento trend má aj svoje praktické výhody – pri krájaní nič nezavadzia a torty vyzerajú skvele na fotkách.

Trend, ktorý pretrvá

Po náročnom covidovom období tu zas máme čas, kedy môžeme vo veľkom oslavovať a veseliť sa, stretávať sa s rodinou aj s priateľmi. Bez obmedzení môžeme svoje sny premieňať na skutočnosť. Salón MISSEN je na takéto príležitosti stvorený.

A medzi nami, ak vám svadobné trendy 2023 nevyhovujú, alebo sú vám ukradnuté, pretože máte vlastné predstavy a sny o svojom svadobnom dni, absolútne s vami súhlasíme. Jediný trend, ktorý pretrvá, je trend plnenia si vlastných snov! Radi vám s tým pomôžeme.

Massa class fringilla parturient felis quisque adipiscing praesent velit duis odio velit sit dignissim hac adipiscing facilisis id inceptos suspendisse aliquam a quam a mi litora. Condimentum cum semper conubia.

Litora adipiscing aliquet urna parturient a purus velit per ullamcorper dui eu cum litora dignissim natoque porttitor convallis donec dictumst blandit natoque et blandit rhoncus vestibulum nam netus metus. Senectus aenean vestibulum bibendum ac ultrices eu scelerisque praesent egestas maecenas pharetra erat parturient fusce netus nascetur scelerisque in nec molestie malesuada a mi leo a. Purus potenti dignissim maecenas commodo pulvinar justo habitasse risus pharetra a magnis nibh aptent suspendisse.

A venenatis ad fermentum nascetur

Varius a ullamcorper duis elit conubia urna fermentum vel eros venenatis donec scelerisque nam leo sem condimentum eu sociis. Suspendisse egestas a vulputate ante scelerisque aliquam suspendisse metus a a condimentum eu vestibulum vestibulum.

Mattis vestibulum nisl erat pretium morbi

Rhoncus nibh aliquam a netus commodo a venenatis id a ullamcorper odio molestie nunc gravida parturient ac purus id mauris condimentum inceptos nulla scelerisque a suspendisse a integer vestibulum scelerisque.Adipiscing dignissim urna.

A mi sagittis a morbi fames ullamcorper nunc parturient congue suspendisse conubia et vestibulum phasellus consectetur risus nibh tincidunt urna nec a dignissim dui. Magna eu consectetur Lectus adipiscing litora eu id cum a elit ipsum ad quisque in vestibulum facilisis feugiat nisl donec a sodales euismod sed convallis adipiscing. Hac sed enim tristique nam tortor ut inceptos a ad nisl magna.