fbpx

Rodinné oslavy a jubileá
Iba kúsok od Trenčianskych Teplíc

V živote každého človeka je množstvo výnimočných chvíľ, o ktoré sa chce podeliť so svojimi blízkymi. Môžu to byť krstiny, narodeniny, 1. sväté prijímanie, výročie svadby, promócie, alebo iný životný či pracovný úspech. Všetko toto sú príležitosti, kedy sa môžu zísť členovia blízkej rodiny ale i širšieho príbuzenstva. Niekedy radi prizvete aj priateľov či kolegov. V každom prípade, usporiadať oslavu a hostinu pre väčšie množstvo ľudí, nie je žiadna hračka.

Našťastie, nie je nutné, aby ste sa tým zaťažovali. V našom eventovom a kultúrnom salóne  iba kúsok od Trenčianskych Teplíc pre vás radi pripravíme oslavu podľa vašich predstáv. Postaráme sa o to, aby ste sa s rodinou, priateľmi, či známymi cítili u nás čo najlepšie. Podeľte sa s nami o vašu predstavu a všetko ostatné zariadime my. Zabezpečíme všetko od jedla až po hudobnú skupinu.

M-020

V cene konzumného je zahrnuté

Prenájom miestnosti

Prenájom technického vybavenia

 

Navyše:

Na vašu oslavu si môžete
priniesť vlastné nápoje a alkohol

 

Technické vybavenie

Naše priestory majú profi ozvučenie, videoprojektor a elektrické plátno 3×4 metre, na ktorom sa dá pustiť čokoľvek z USB alebo iného média, alebo niektorú zo staníc Mágia. Mágio-box je súčasťou výbavy. Môžete si pripraviť hudbu, či video-klipy ktoré sa vám páčia, hudobné skupiny ktoré preferujete.

Videoprezentácia

Veľmi atraktívnym a zároveň čoraz populárnejším sa stáva, keď najbližšia rodina a priatelia pripravia mladomanželom videoprezentáciu s hovoreným slovom z ich osobného života napr. od narodenia po súčasnosť, alebo od spoznania sa snúbencov až po prípravu svadby.

Krstiny v kostole

Len 150 metrov od nášho zariadenia sa nachádza  rímsko-katolícky kostolík z prvej polovice 13. storočia, kde sa môžu konať krstiny alebo prvé sväté prijímanie vášho potomka. Kostolík zasvätený Narodeniu Panny Márie bol postavený v románskom slohu a je národnou kultúrnou pamiatkou. Je nádherný a ako stvorený práve pre váš špeciálny deň.

Vybavenie priestoru

V našom zrekonštruovanom eventovom a kultúrnom salóne si určite vyberiete krásny moderný priestor, aký vám bude vyhovovať veľkosťou aj vybavením. Vďaka inštalovanej technike môžete využiť skvelé ozvučenie pri živej alebo reprodukovanej hudbe, pripraviť si súkromné predstavenie či premietať vlastné videá. 

Vynikajúca kuchyňa

Skvelý tím v našej kuchyni pre vás pripraví delikatesy, ktoré sa stanú súčasťou vášho nezabudnuteľného zážitku. Môžete si zvoliť servírované jedlá, alebo občerstvenie formou švédskych stolov, problémom pre nás nie je ani sladké prekvapenie v podobe torty.

Doplnkové služby

Pre najmenších máme k dispozícii salónik s vybavením pre deti.
Pohodlné parkovanie zdarma priamo pri budove nášho eventového a kultúrneho salónu je samozrejmosťou.
Bezprostredne vedľa budovy kultúrneho domu je k dispozícii deťom aj detské ihrisko.

Menu na 1. sväté prijímanie - možnosť vybrať si z ponúkaných troch vzorových menu, alebo zvoliť si občerstvenie podľa vlastneho výberu z jedálneho a nápojovího lístka.