Svadby
Iba kúsok od Trenčianskych Teplíc

Svadba je veľká udalosť nielen svojim významom, ale obvykle aj rozsahom. Aby všetko prebehlo podľa vašich očakávaní, nenechávajte nič na náhodu a obráďte sa pri jej príprave na profesionálov!

My v Salóne MISSEN vám poskytneme nielen ideálne priestory, ktoré vás očaria svojim technickým vybavením, ale aj kompletný svadobný servis zahŕňajúci krásnu kvetinovú výzdobu sály, nastretie stolov a v neposlednom rade aj prípravu skvelej svadobnej hostiny a občerstvenia počas celého večera až do rána. Vo vlastnej réžii vyrobíme menovky a menu na stoly.

V deň D celú budovu uzvrieme iba pre vás. V cene prenájmu budete mať k dispozícii náš novučičký apatmán a navyše, grátis zabezpečíme dopravu pre svadobčanov tam aj späť do vzdialenosti 40 km od nášho salónu.

Prenájom celej budovy len za 650 €

S našim profi svadobným servisom
bude pre vás príprava svadby hračka!

S našim profi svadobným servisom bude pre vás príprava svadby hrou!

Cena prenájmu zahŕňa:

režijný poplatok uzatvorenie celého objektu kompletné technické vybavenie ● prenájom stolov ● tlač menoviek a menu ● doprava svadobčadov do 40 km ● svadobný apartmán priamo v budove

Súčasťou nášho svadobného balíka sú
individuálne nacenené služby:

kvetinová výzdoba sály nastretie stolov jedlo a catering  

Bonus pre mladomanželov

V prípade záväznej rezervácie a zaplatenia zálohy do troch pracovných dní od osobného stretnutia – prezentácie priestorov “Salónu Missen”, snúbencom darujeme voucher: 

“Darčekový poukaz na wellness pobyt pre snúbenecký pár zo salónu Missen v hoteli Panoráma **** v Trenčianskych Tepliciach” na tri dni a dve noci s polpenziou v hodnote 300 €.

alebo

“Darčekový poukaz na wellness pobyt  pre snúbenecký pár zo salónu Missen v hoteli Elizabeth **** v Trenčíne” na tri dni a dve noci s raňajkami pre dve osoby v hodnote 250 €.

Kapacita priestorov

Max 150 osôb

S našou pomocou zorganizujte svadbu ľahko, rýchlo a bez stresu!  

Technické vybavenie

Naše priestory majú profi ozvučenie Yamaha s mikrofónom, videoprojektor a elektrické plátno 3×4 metre, na ktorom sa dá pustiť čokoľvek z USB alebo iného média, alebo niektorú zo staníc Mágia. Mágio-box je súčasťou výbavy. Môžete si pripraviť hudbu, či video-klipy ktoré sa vám páčia, hudobné skupiny ktoré preferujete. 
Súčasťou sály je farebné podsvietenie stien PARKY (60 farebných variácií), efektové svetlo STINGER, reflektory a zadymovač HAZER.

Náš tip: videoprezentácia

Veľmi atraktívne a zároveň čoraz populárnejšie sa stáva, keď najbližšia rodina a priatelia pripravia mladomanželom videoprezentáciu s hovoreným slovom z ich osobného života napr. od narodenia po súčasnosť, alebo od spoznania sa snúbencov až po prípravu svadby. Naše priestory sú na to skvelo technicky vybavené. Ako nosič môžete použiť napríklad USB kľúč. 

Svadba v krásnom kostole

Len 150 metrov od nášho Eventového a kultúrneho salónu MISSEN sa nachádza  rímsko-katolícky kostolík z prvej polovice 13. storočia, kde môže prebehnúť sobáš.
Kostolík zasvätený Narodeniu Panny Márie bol postavený v románskom slohu a je národnou kultúrnou pamiatkou. Je nádherný a ako stvorený práve pre váš špeciálny deň.

Zábava

Živá hudba môže hrať v javisku a pri využití plnej kapacity sály ostáva hosťom voľný priestor na cateringové stoly a tanečný parket. Na žiadnej svadbe nechýbajú ani deti. Ak by ich dospelácka zábava nebavila, máme špeciálne pre ne vybavený detský kútik. V lete určite oceníte aj možnosť posedenia na strešnej terase, alebo terase pred budovou. Súčasťou svadobného salónu ja aj balkón a galéria s výhľadom na hlavnú sálu.

Kuchyňa

To, na čo sme skutočne hrdí, je naša skvelá kuchyňa. Delikatesy, ktoré v nej pripravujeme nenechajú žiadeného labužníka ľahostajným. Okrem lahodných a luxusne servírovaných jedál pre vás nachystáme aj občerstvenie formou švédskych stolov a výborné sladké dezerty a torty. Určite oceníte aj náš bar vybavený výčapom a skvelým kávovarom, ktorý je hneď vedľa sály. 

Naši osvedčení spolupracovníci

Svadobné oblečenie

Svadobný salón Eliška

Poskytneme poukaz na 10% zľavu

Svadobné obrúčky

MOGATO Trenčín

Poskytneme poukaz na 20% zľavu z pultovej ceny obrúčok

Vizáž