Svadby
Iba kúsok od Trenčianskych Teplíc

Svadba je veľká udalosť, nielen svojim významom, ale obvykle aj svojim rozsahom. Pokiaľ ste aj vy verní tradíciám, potom určite súhlasíte, že takúto významnú udalosť treba osláviť v kruhu širšej rodiny a blízkych priateľov.

Aby všetko prebehlo podľa očakávaní a svadobnú zábavu si každý poriadne užil, kľúčový je výber toho správneho priestoru. My vám garantujeme, že MISSEN eventový a kultúrny salón, len kúsok od Trenčianských Teplíc, je na to priam ideálny.

Očaria vás nové, moderne zrekonštruované priestory, praktické dispozičné riešenie umožňujúce viacero typov sedenia i špičkové technické vybavenie, ktoré sa postará po celý čas o vysokú kvalitu vzduchu, bezpečnosť aj perfektnú akustiku.

Prenájom svadobnej

sály len za 650 €

Užite si krásne vynovené priestory a naše nadštandardné služby.
Uvádzacie ceny platia len do konca októbra 2019!

 

 

Technické vybavenie

Naše priestory majú profi ozvučenie, videoprojektor a elektrické plátno 3×4 metre, na ktorom sa dá pustiť čokoľvek z USB alebo iného média, alebo niektorú zo staníc Mágia. Mágio-box je súčasťou výbavy. Môžete si pripraviť hudbu, či video-klipy ktoré sa vám páčia, hudobné skupiny ktoré preferujete.

Náš tip: videoprezentácia

Veľmi atraktívne a zároveň čoraz populárnejšie sa stáva, keď najbližšia rodina a priatelia pripravia mladomanželom videoprezentáciu s hovoreným slovom z ich osobného života napr. od narodenia po súčasnosť, alebo od spoznania sa snúbencov až po prípravu svadby.

Svadba v kostole

Len 150 metrov od nášho zariadenia sa nachádza  rímsko-katolícky kostolík z prvej polovice 13. storočia, kde môže prebehnúť sobáš. Kostolík zasvätený Narodeniu Panny Márie bol postavený v románskom slohu a je národnou kultúrnou pamiatkou. Je nádherný a ako stvorený práve pre váš špeciálny deň.

Kapacita priestorov

Max 150 osôb

Zábava

Živá hudba môže hrať v javisku a pri využití plnej kapacity sály ostáva hosťom voľný priestor na cateringové stoly a tanečný parket. Na žiadnej svadbe nechýbajú ani deti. Ak by ich dospelácka zábava nebavila, máme špeciálne pre ne vybavený detský kútik. V lete určite oceníte aj možnosť posedenia na strešnej terase, alebo terase pred budovou.

Kuchyňa

To, na čo sme skutočne hrdí, je naša skvelá kuchyňa.  Delikatesy, ktoré v nej pripravujeme nenechajú žiadeného labužníka ľahostajným. Okrem lahodných a luxusne servírovaných jedál pre vás nachystáme aj občerstvenie formou švédskych stolov a výborné sladké dezerty a torty.