fbpx

Kto sme

Srdcom kultúrneho a spoločenského života v obci Omšenie iba kúsok od Trenčianskch Teplíc sa po dlhých rokoch opäť stal MISSEN eventový a kultúrny salón, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vo svojej novej podobe bol otvorený v decembri 2018. Ruiny sa tak zmenili na moderné kultúrno-spoločenské zariadenie, ktoré dnes poskytuje obyvateľom obce, ale i širšiemu okoliu vysoko kultivované prostredie na akcie a podujatia rôzneho charakteru. Názov MISSEN bol inšpirovaný historickým názvom obce.
 
Eventový a kultúrny salón v súčasnosti disponuje multifunkčnou spoločenskou sálou s javiskom, dvomi salónikmi a kaviarňou. Od začiatku roka 2019 sa navyše pýši špičkovým reštauračným zariadením, ktoré ponúka gastronómiu na svetovej úrovni. 

MISSEN eventový a kultúrny salón rád poslúži nielen približne dvom tisíckam obyvateľov v obci, ale i každému, kto pre svoje podujatie hľadá exkluzívny priestor so službami na špičkovej úrovni.

V našom repertoári sú nielen firemné akcie: konferencie, kongresy, workshopy, školenia, podnikové oslavy, vianočné večierky či teambuildingy ale aj kultúrno spoločenské akcie: hudobné a divadelné predstavenia, koncerty, plesy, stužkové a tanečné zábavy, ale i rodinné oslavy: narodeniny, svadby, stužkové, promócie či kary.

MISSEN eventový a kultúrny salón – vaša prvá voľba iba kúsok od Trenčianskych Teplíc!

Oproti možnostiam, ktoré ponúkajú hotely v blízkom okolí, vám u nás vieme garantovať nižšiu cenu prenájmu a špičkové technické vybavenie sály, ktorá má aj sama o sebe výbornú akustiku. Samozrejmosťou je wi-fi signál v priestoroch celej budovy a komfortné parkovanie.

Obec Omšenie

Omšenie je obec s dlhou históriou. Prvá písomná zmienka o obci pochádza z roku 1332, pričom jej názov sa postupne vyvíjal z Misen cez Missyn, Mysun, Mysen, Mssen, Missen, Mischin, Massenné, Omšené. 

Obec je zasadená do prekrásneho prírodného prostredia, len 4 km od historického liečivého kúpeľa Sina v Trenčianskych Tepliciach. V blízkom okolí nájdete veľa príjemných ubytovacích zariadení aj príležitostí na zaujímavé voľnočasové aktivity.

Prírodnou dominantou je skala Omšenská Baba, ktorá sa má stať súčasťou európskej sústavy chránených území Natura 2000. Vyhľadávaným miestom v omšenskom chotári je aj chata Baske, ktorá sa nachádza na vrchu Žihľavník.