fbpx

Firemné eventy a párty
Iba kúsok od Trenčianskych Teplíc

Neformálne firemné akcie ako sú: firemné párty, eventy pre business partnerov, vianočné večierky či teambuildingy, patria k obľúbeným a osvedčeným nástrojom ako upevniť tímového ducha a zvýšiť lojalitu zamestnancov. Podobným spôsobom môžete zabojovať o dôveru a sympatie vašich klientov a obchodných partnerov.

Náš eventový a kultúrny salón vám s eventami tohto druhu rád pomôže.  Krásne, moderné priestory iba kúsok od Trenčinskych Teplíc navodia hneď od začiatku príjemnú atmosféru. Atraktívnosť dodá vášmu eventu aj rozmanitosť, ktorú naše priestory ponúkajú.

Kapacita priestorov

Spoločenská sála: 88 miest na sedenie
Galéria a salónik: 52 miest na sedenie

Priestory

Okrem hlavnej sály, ktorej súčasťou je aj javisko môžete využiť aj priestor na galérii a v našich dvoch salónikoch. V teplých mesiacoch oceníte aj našu terasu na streche alebo na prízemí. 

Zábava

Vďaka technickému vybaveniu na profesionálnej úrovni, si večerný program môžete spestriť predstavením, moderovaným programom, premietaním alebo živou hudbou. Pri vhodnom rozložení stolov v sále zostane dostatok miesta aj na tanečný parket.

 

Občerstvenie

Výborné občerstvenie na svetovej úrovni vám vieme zabezpečiť formou rautu alebo klasicky – servírovaním jednotlivých chodov priamo na stôl. Kompletné cateringové služby vieme pre vás zabezpečiť aj donáškou do iného, vami vybraného priestoru.

Aktivity v okolí

  • Náš eventový a kultúrny salón sa nachádza len 4 km od termálnych kúpeľov v Trenčianských Tepliciach, ktoré sú ideálnym miestom na odbúranie pracovného stresu a dokonalý relax.
  • Zaujímavé možnosti na exteriérové aktivity ponúka krásna príroda nášho kraja. V prípade záujmu vám vybavíme turistického sprievodcu.
  • Za zmienku určite stojí vrch Omšenská baba, ktorá sa má stať súčasťou európskej sústavy chránených území Natura 2000. 
Oms baba