fbpx

Home – Call to Action

Eventový a kultúrny salón

Ideálne miesto pre svadbu, stužkovú, rodinnú oslavu či firemnú akciu, iba kúsok od Trenčianskych Teplíc!

SME TU PRE VÁS 🙂

Eventový a kultúrny salón

Viac >

Vysnívaná svadba snov za jedinečnú cenu.

Ideálne miesto pre svadbu, stužkovú, rodinnú oslavu či firemnú akciu, iba kúsok od Trenčianskych Teplíc!

Viac >

Vzdialenosť nie je problém.

Dopravu svadobčanov zabezpečíme na vlastné náklady.

Viac >

Rozprávková svadba bez stresu z príprav.

Viac >

NÁŠ EVENTOVÝ A KULTÚRNY SALÓN

MISSEN eventový a kultúrny salón sa po kompletnej rekonštrukcii stal originálnym priestorom na vysokej úrovni, pre rôzne firemné i spoločenské akcie.

Firemné akcie:

 

Kultúrne a spoločenské akcie:

 

Rodinné oslavy:

konferencie, kongresy, workshopy, školenia, podnikové oslavy, vianočné večierky či teambuildingy

 

hudobné a divadelné predstavenia, koncerty, plesy, stužkové a tanečné zábavy

 

narodeniny, svadby, stužkové, promócie či kary

 

Naše služby sú vo vysokom štandarde, ako v hoteloch v Trenčianskych Tepliciach ale podstatne výhodnejšie.

NAŠE PRIESTORY

Prezrite si naše priestory, ešte predtým ako nás navštívíte

 • ****

  "Chcem Vám všetkým ešte raz poďakovať za všetko. Cítili sme sa príjemne, jedlo bolo fantastické, oblsluha profesionálna.Nech sa Vám darí aj naďalej! Ďakujeme!"

 • ****

  Krasne spravený eventový a kultúrny salón, super miesto na oslavy, svadby a stužkové slávnosti. S vlastnou kuchyňou, pódiom a projekčnou technikou. Vrelo odporúčam!

 • ****

  Vynikajúca obsluha dobré jedlo pitie skrátka úžasné a moderné zariadenie.

 • *****

  Priestory MISSEN eventového a kultúrneho salónu dodali oslavám 60. výročia otvorenia novej budovy základnej školy patričnú dôstojnosť. K slávnostnej atmosfére prispel aj profesionálny prístup personálu. Sme radi, že v Omšení máme takýto priestor, ktorý sa aj vďaka tejto oslave dostal do povedomia širokej verejnosti. Ďakujeme za spoluprácu a odporúčame.

 • *****

  MISSEN eventový a kultúrny salón je super miesto. Bola som tam s dcérou pred dvomi dňami na detskom predstavení, film bol krásny, pukance fantastické a ja som veru otvárala oči od úžasu. Všetko je tam krásne vymaľované, nové, pekné doplnky. V bare predávajú fakt dobrú kávu a obsluha je príjemná. Včera večer sme boli na večernom premietaní filmu a stálo to za to!!!! Teším sa na budúce podujatia a všetkým toto miesto vrelo odporúčam.

FIREMNÉ EVENTY

MISSEN eventovy a kultúrny salón je ideálne miesto na akciu pre firmy z nášho regiónu. Máme variabilné priestory pre rôzne príležitosti a typy akcií, výbornú kuchyňu a kaviareň. A to všetko iba kúsok od Trenčianskych Teplíc. Ste u nás vítaní!

Vitajte v Omšení

Omšenie je obec zasadená do prekrásneho prírodného prostredia, len 4 km od historického liečivého kúpeľa Sina v Trenčianskych Tepliciach. V blízkom okolí nájdete veľa príjemných ubytovacích zariadení aj príležitostí na zaujímavé voľnočasové aktivity. Prírodnou dominantou je skala Omšenská Baba, ktorá sa má stať súčasťou európskej sústavy chránených území Natura 2000. Vyhľadávaným miestom v omšenskom chotári je aj chata Baske, ktorá sa nachádza na vrchu Žihľavník.