fbpx

Gastronómia

Renováciou prešla nielen budova nášho MISSEN eventového a kultúrneho salónu, ale i celková koncepcia fungovania zariadenia. Klasické ponímanie kultúrneho strediska sme predefinovali na novodobý mutifunkčný priestor, ktorý zodpovedá nárokom a požiadavkám súčasnej doby.

Jedným z hlavných rozdielov je, že priamo v objekte sa nachádza kuchyňa. Z vlastných zdrojov tak dokážeme zabezpečiť aj cateringové služby, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou všetkých akcií a podujatí. U nás si vždy môžete byť istý, že vaše jedlo bude dokonale čerstvé a lahodné.

Catering

Počas eventov zabezpečujeme full catering service, ktorý zahŕňa viacchodové menu (prípitok, predjedlo, polievku, hlavné jedlo, dezert), ale aj rauty, podľa požiadaviek zákazníka.

Jedlo pripravujeme priamo v budove, v špičkovo zariadenej kuchyni. Okrem moderných varných zariadení, konvektomatu, kuchynských strojov, ohrevných a výdajných pultov dimenzovaných pre výdaj 300 jedál, je naša kuchyňa vybavená aj vysoko účinnými digestormi a vzduchotechnikou, ktoré zabraňujú úniku vôni pri príprave jedál do ostatných priestorov budovy.

Kompletné cateringové služby vieme pre vás zabezpečiť aj s donáškou do iného, vami vybraného priestoru.

Reštaurácia

Gastronomické služby, ktoré poskytujeme v našom eventovom a kultúrnom salóne boli začiatkom roka 2019 rozšírené o prevádzku celkom novej reštaurácie s profesionálne vybavenou kuchyňou.

Vďaka šikovným rukám kuchárov a nadšeniu ku gastronómii tvoríme z  jedál umelecké diela.

Skutočný gastronomický zážitok si tak môžete v našom kulturáku vychutnať so svojou rodinou alebo priateľmi pri súkromných oslavách, alebo počas veľkých podujatí. 

Kaviareň

Okrem výbornej kávy a iných alko a nealko nápojov, si v našej kaviarni môžete pochutnať na čerstvých dobrotách z našej kuchyne. V ponuke máme dezerty, zapekané toasty, palacinky.

Zmrzlina

Na svoje si u nás prídu aj milovníci zmrzliny. Mrazené osvieženie nájdete hneď vedľa kaviarne. Ponúkame viacero druhov zmrzlinových pohárov.